Friday 10 May 2024 | ||||
9:00AM | ASHMORE TAVERN | Navy - Tamborine | Blue - Lindisfarne | |
9:00AM | SPLATT SPORT | Park Lake | Green - Highland Mix | |
9:00AM | TOPSPORT | Pink - Yugumbir | Lindisfarne Mix | |
9:30AM | ASHMORE TAVERN | Gold - Tamborine | Red - Lindisfarne | |
9:30AM | SPLATT SPORT | St Andrews | Musgrave Hill Mix | |
9:30AM | TOPSPORT | Green - Yugumbir | Yellow - Highland Mix | |
10:00AM | ASHMORE TAVERN | Park Lake | Pink - Yugumbir | |
10:00AM | SPLATT SPORT | Green - Highland Mix | Blue - Lindisfarne | |
10:00AM | TOPSPORT | Navy - Tamborine | Lindisfarne Mix | |
10:30AM | ASHMORE TAVERN | St Andrews | Green - Yugumbir | |
10:30AM | SPLATT SPORT | Musgrave Hill Mix | Red - Lindisfarne | |
10:30AM | TOPSPORT | Gold - Tamborine | Yellow - Highland Mix | |
11:00AM | ASHMORE TAVERN | Lindisfarne Mix | Green - Highland Mix | |
11:00AM | SPLATT SPORT | Blue - Lindisfarne | Park Lake | |
11:00AM | TOPSPORT | Pink - Yugumbir | Navy - Tamborine | |
11:30AM | ASHMORE TAVERN | Yellow - Highland Mix | Musgrave Hill Mix | |
11:30AM | SPLATT SPORT | Red - Lindisfarne | St Andrews | |
11:30AM | TOPSPORT | Green - Yugumbir | Gold - Tamborine | |
12:00PM | ASHMORE TAVERN | Pink - Yugumbir | Blue - Lindisfarne | |
12:00PM | SPLATT SPORT | Lindisfarne Mix | Park Lake | |
12:00PM | TOPSPORT | Green - Highland Mix | Navy - Tamborine | |
12:30PM | ASHMORE TAVERN | Green - Yugumbir | Red - Lindisfarne | |
12:30PM | SPLATT SPORT | Yellow - Highland Mix | St Andrews | |
12:30PM | TOPSPORT | Musgrave Hill Mix | Gold - Tamborine | |
1:00PM | ASHMORE TAVERN | Green - Highland Mix | Pink - Yugumbir | |
1:00PM | SPLATT SPORT | Navy - Tamborine | Park Lake | |
1:00PM | TOPSPORT | Blue - Lindisfarne | Lindisfarne Mix | |
1:30PM | ASHMORE TAVERN | Musgrave Hill Mix | Green - Yugumbir | |
1:30PM | SPLATT SPORT | Gold - Tamborine | St Andrews | |
1:30PM | TOPSPORT | Red - Lindisfarne | Yellow - Highland Mix | |
2:10PM | ASHMORE TAVERN | Mixed Crossover A | ||
2:10PM | SPLATT SPORT | Girls Play off A | ||
2:10PM | TOPSPORT | Mixed Crossover B | ||
2:50PM | ASHMORE TAVERN | Girls Crossover A | ||
2:50PM | SPLATT SPORT | Girls Play off B | ||
2:50PM | TOPSPORT | Girls Crossover B | ||
GIRLS GRAND FINAL | ||||
3:30PM | ASHMORE TAVERN | Winner of Girls Crossover A | Winner of Girls Crossover B | |
3:30PM | SPLATT SPORT | Mixed Play off | ||
MIXED GRAND FINAL | ||||
3:30PM | TOPSPORT | Winner of Mixed Crossover A | Winner of Mixed Crossover B |